0212 931 0720

Misyon ve Vizyon

Misyon

Firmamız; Yeniliklere açık, araştırmacı, teknik konulara hâkim kadrosu ile; Girişimci, güvenilir, doğru ve dürüst iş anlayışıyla, müşteri ihtiyaç ve isteklerini; En iyi, en doğru, en uygun ve pratik çözümler ile hızlı ve etkin olarak karşılamak; Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutup, edindiği başarıyı ve güveni kalıcı kılarak amatör ruh ile profesyonel hizmet vermek misyonumuzdur.

Vizyon

Dürüstlük, güven ve memnuniyet ilkeleri ile temelleri atılmış olan firmamız müşterilerimize, tamamlanmış proje başarılarından esinlenerek dürüst, yenilikçi, öncü, hizmetinde ve ilişkilerinde örnek, firma değer, ilke ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, çağdaş Türkiye’mizin her bölgesinde elektrik ve elektronik mühendisliği standartlarına uygun en kaliteli hizmeti verip, memnuniyeti kalıcı kılarak referans sağlayıp müşteri portföyümüzü geliştirmek vizyonumuzdur. TMF Mühendislik olarak dünyaya, topluma, çalıştığımız kurum ve kuruluşlara değer katma bilinciyle çalışırız. Başarımızın temelinde yer alan değerlerimize sahip çıkar, çalışma hayatımızda değerlerimiz ve ilkelerimize uyumlu kişilerle yola devam ederiz.

Değerler

Saygı: Her türlü davranışımızda ve iletişimimizde karşı tarafı da düşünür ve isteklerine önem veririz. Tüm arkadaşlarımız ile fikirlerimizi paylaşır, her zaman saygılı iletişime önem veririz. Zamanımızın birçoğunu iş hayatımızda geçirdiğimiz için çalışma ortamımızı en rahat huzurlu şekilde düzenleriz. Çünkü en büyük saygıyı kendi sağlığımıza veririz. Doğaya, insana, tüm canlıya saygılıyız. Duyarlılık her şeyi en güzele götürür. Saygılı insan. Güzel insan. Güzel dünya…

logo-footer

Ofis Adres

Seba Office Boulevard İş Merkezi
B Blok, Kat.4, Ofis.32
Ayazağa-Sarıyer

Ofis Telefon

Telefon 1: +90 212 931 0720
Telefon 2: +90 212 931 0722
E-Posta: info@tmfmuhendislik.com

Ofis Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma:
08:30 - 17:30