0212 931 0720

Kurumsal

TMF MÜHENDİSLİK ELEKTRİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ 2004 yılında elektrik mühendisliği taahhüt ve proje hizmetleri vermek amacıyla kurulup pek çok önemli proje üstlenmiş, bu projeleri müşteri memnuniyeti ve teknik başarısı ile tamamlamış olup, hizmetini ve gelişimini devam ettirmektedir.

Değerlerimiz… Saygı: Her türlü davranışımızda ve iletişimimizde karşı tarafı da düşünür ve isteklerine önem veririz. Tüm arkadaşlarımız ile fikirlerimizi paylaşır, her zaman saygılı iletişime önem veririz. Zamanımızın birçoğunu iş hayatımızda geçirdiğimiz için çalışma ortamımızı en rahat huzurlu şekilde düzenleriz. Çünkü en büyük saygıyı kendi sağlığımıza veririz. Doğaya, insana, tüm canlıya saygılıyız. Duyarlılık her şeyi en güzele götürür. Saygılı insan. Güzel insan. Güzel dünya…

Donec sodales erat ut varius finibus. Morbi porta vehicula enim eu posuere. Maecenas a lobortis nisl. Suspendisse ac porta dui, nec pretium arcu? Sed ultrices aliquam quam, non condimentum dolor! Pellentesque at elit magna. In tempus leo id nunc lobortis, in blandit lectus imperdiet. Nulla non lacinia nisl.

logo-footer

Ofis Adres

Seba Office Boulevard İş Merkezi
B Blok, Kat.4, Ofis.32
Ayazağa-Sarıyer

Ofis Telefon

Telefon 1: +90 212 931 0720
Telefon 2: +90 212 931 0722
E-Posta: info@tmfmuhendislik.com

Ofis Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma:
08:30 - 17:30